Nowości EGGER w ofercie PRODESK


Perfect Sense - perfekcyjne powierzchnie matowe i o wysokim połysku

Produkty z kategorii Perfect Sense to dekory klasy premium, których materiałem nośnym są sprawdzone płyty MDF EGGER o wykończeniu matowym lub na wysoki połysk.

Nowa linia produktów Perfect Sense to aksamitne powierzchnie matowe (struktura Perfect Sense Matt) oraz powierzchnie o wysokim połysku (struktura Perfect Sense Gloss), charakteryzujące się idealnym wyglądem oraz dotykiem. Produkty Perfect Sense znajdują zastosowanie w ekskluzywnych aranżacjach wnętrz oraz w eleganckich meblach.

Dzięki Perfect Sense płyty melaminowane wchodzą na nowy poziom jakości. Przełomowa powłoka UV wzbogaca powierzchnie płyt, dzięki czemu zyskują one nową funkcjonalność - lustrzane wykończenie lub wolną od śladów palców powierzchnię.

Zobacz produkty z linii Perfect Sense:

Płyty meblowe PM - Perfect Sense Matt

Obrzeża meblowe PM - Perfect Sense Matt

Płyty meblowe PG - Perfect Sense Gloss

Obrzeża meblowe PG - Perfect Sense Gloss


Laminaty o rdzeniach barwionych w masie

Laminaty o rdzeniu barwionym w masie dają możliwość uzyskanie jednolitego koloru bez widocznych połączeń na krawędziach i doskonale nadaje się do bardzo wymagających zastosowań. Laminaty te są bardzo odporne, trwałe i nadają się na blaty robocze, blaty stołów, na fronty i boki półek, szafek oraz paneli drzwiowych. Laminaty można stosować bez użycia fug.

Zobacz laminaty o rdzeniach barwionych w masie


Blaty o prostych krawędziach

Blaty EuroSpan Egger z prostymi krawędziami (model 100/1,5) doskonale wpisują się w nowoczesne trendy. Większą odporność krawędzi blatów roboczych uzyskano dzięki zastosowaniu obrzeża ABS o grubości 1,5 mm.

Zobacz blaty z prostymi krawędziami


Obrzeża z efektem rdzenia drewna

Obrzeża ABS z widocznym efektem rdzenia drewna jeszcze bardziej zbliżają Twoje projekty do naturalnego wyglądu.

Zobacz obrzeża z efektem rdzenia drewna