Aktualności

Wizyta w Fabryce Egger

Wizyta w Fabryce Egger

14.09.2021 roku odwiedziliśmy Zakład produkcyjny płyt meblowych Egger w Biskupcu. Wizyta była bardzo interesująca. Zobaczyliśmy cały proces technologiczny produkcji płyt meblowych oraz blatów kuchennych. Fabryka posiada najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie produkowania ww materiałów, co przekłada się na utrzymanie wysokiej jakości oferowanych towarów. Wiedza technologiczna na pewno się nam przyda w codziennej pracy.

Prezentacja marki CLEAF

Prezentacja marki CLEAF

05.10.2020 Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy Państwu nasz nowy produkt magazynowy - płyty melaminowane włoskiej marki CLEAF

Jest to wysokiej jakości płyta charakteryzująca się wyjątkowym designem doskonale imitująca materiały wystepujące w naturze i nie tylko. W kolekcji magazynowej PRODESK jest aż 40 topowych dekorów tej włoskiej marki wraz z obrzeżami.

Uruchomienie drugiego magazynu automatycznego

Uruchomienie drugiego magazynu automatycznego

W dniu 14.09.2020 oficjalnie uruchomiliśmy drugi magazyn automatyczny. Pomoże nam to sprawniej obsługiwać państwa zamówienia pełnych jak i pociętych płyt.

Magazyn automatyczny niweluje wszelkie ewentualne uszkodzenia materiału podczas przechowywania. Rozwijamy się dla państwa, aby świadczyć jak najlepszy serwis sprzedażowy.

Otwarcie nowego showroomu

Otwarcie nowego showroomu

Miło nam poinformować państwa iż w dniu 21.02.2020 otworzyliśmy nowy showroom w którym mają państwo możliwość zobaczenia próbek wszystkich materiałów meblowych  które oferuje nasza firma. Na oficjalnym otwarciu  była prezentacja najnowszych rozwiązań marki Egger oraz Rehau.

Dziękujemy wszystkim gościom za liczne przybycie.


Facebook
Przejdź do góry

Stosujemy pliki cookies.

Więcej szczegółów