Aktualności

Prezentacja marki CLEAF

Prezentacja marki CLEAF

05.10.2020 Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy Państwu nasz nowy produkt magazynowy - płyty melaminowane włoskiej marki CLEAF

Jest to wysokiej jakości płyta charakteryzująca się wyjątkowym designem doskonale imitująca materiały wystepujące w naturze i nie tylko. W kolekcji magazynowej PRODESK jest aż 40 topowych dekorów tej włoskiej marki wraz z obrzeżami.

Uruchomienie drugiego magazynu automatycznego

Uruchomienie drugiego magazynu automatycznego

W dniu 14.09.2020 oficjalnie uruchomiliśmy drugi magazyn automatyczny. Pomoże nam to sprawniej obsługiwać państwa zamówienia pełnych jak i pociętych płyt.

Magazyn automatyczny niweluje wszelkie ewentualne uszkodzenia materiału podczas przechowywania. Rozwijamy się dla państwa, aby świadczyć jak najlepszy serwis sprzedażowy.

Otwarcie nowego showroomu

Otwarcie nowego showroomu

Miło nam poinformować państwa iż w dniu 21.02.2020 otworzyliśmy nowy showroom w którym mają państwo możliwość zobaczenia próbek wszystkich materiałów meblowych  które oferuje nasza firma. Na oficjalnym otwarciu  była prezentacja najnowszych rozwiązań marki Egger oraz Rehau.

Dziękujemy wszystkim gościom za liczne przybycie.

Uruchomienie oklejarki HOMAG PUR

Uruchomienie oklejarki HOMAG PUR

Miło nam państwa poinformować iż uruchomiliśmy nową oklejarkę marki Homag do oklejania elementów meblowych w technologi PUR - klejem wodoodpornym.

Inwestycja którą poczyniliśmy umożliwia precyzyjne oklejanie wąskich powierzchni oraz idealną obróbkę elementów meblowych.


Facebook
Przejdź do góry

Stosujemy pliki cookies.

Więcej szczegółów