Płyty

Oferujemy szeroki asortyment płyty do zastosowań budowlanych oraz płyty meblowe.

Płyty Jest 225 produktów.

Podkategorie

 • Płyty meblowe

  Wśród oferowanych przez nasz internetowy sklep produktów znajdują się najlepsze płyty meblowe marki Egger, pozwalające na tworzenie zestawów wyposażenia do każdego pomieszczenia, a także znajdujących zastosowanie przy aranżacji wnętrz. W naszym asortymencie znajdują się modele w kilku opcjach: drewnopodobne, fantazyjne, jednobarwne oraz białe. Duża dostępność wzorów, kolorystyki oraz stylów sprawia, że z łatwością można dobrać produkt spełniający wszystkie oczekiwania.

  Są to materiały doskonale sprawdzające się przy produkcji wyposażenia ze względu na ich trwałość i wysoką estetykę. Są odporne na wiele czynników, w tym zabrudzenia i wilgoć, dzięki czemu stanowią świetne rozwiązanie do wnętrz wymagających, np. kuchni. Cechuje je atrakcyjny wygląd, pozwalający na stworzenie pożądanej aranżacji w każdym wnętrzu. Oferujemy szeroki wybór płyt meblowych, dostępnych w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zapewniamy najlepsze produkty i satysfakcjonujące zakupy, co pozwala nam na spełnienie wszystkich oczekiwań.

 • Płyta HDF

  Płyta HDF jest podstawowym surowcem używanym w produkcji paneli podłogowych. Charakteryzuje się środkową warstwą o zwiększonej gęstości i małą podatnością na pęcznienie. Posiada perfekcyjną jakość powierzchni oraz wzorowe właściwości elasto-mechaniczne.

 • Płyta MDF

  Płyty MDF mają szerokie zastosowanie w produkcji mebli, elementów wykończeniowych wnętrz, kasetonów, paneli ściennych, listew wykończeniowych, meblowych oraz w stolarce budowlanej.

 • Płyta OSB

  Płyta OSB jest produktem drewnopochodnym opracowanym dla budownictwa.

 • Płyta wiórowo otworowa

  Płyta wiórowa jest materiałem konstrukcyjnym wytwarzanym ze sprasowanych pod dużym ciśnieniem i działaniem wysokiej temperatury wiórów drzewnych z dadatkiem żywic. Jednorodna budowa zapewnia płytom wiórowym idealne i trwałe parametry izolacyjne oraz wytrzymałościowe.

 • Płyta pilśniowa

  Płyta pilśniowa wytwarzana jest z rozwłóknionej tkanki drzewnej, która ulega procesowi spilśnienia, a następnie kształtowana jest w odpowiedniej temperaturze i ciśnieniu, w skutek czego jej struktura staje się silnie zwarta.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 225 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 225 elementów